Nasza ankieta

Co myślisz o handlu w niedzielę?

Czy jesteś przeciwko ograniczeniu handlu w niedziele? - 29.1%
Czy jesteś za ograniczeniem czasowym np. handel do godz 11.00 - 40%
Czy jesteś za zakazem handlu w niedziele? - 30.9%
The voting for this poll has ended on: 08 Lip 2013 - 20:14

Nasi partnerzy:

Kraśnicka Izba Gospodarcza

Krakowska Kongregacja Kupiecka

pchu

rydzewski

POLECAMY:

logo reklama1

bezpłatny katalog firm

Gratulacje dla Premiera Jarosława Kaczyńskiego

logo

 

2

Pan

Jarosław Kaczyński

Prezes Prawa i Sprawiedliwości

Rzeczypospolitej Polskiej

 

Z wielką radością i nadzieją witamy sukces Prawa i Sprawiedliwości w Wyborach do Sejmu RP. Z szacunkiem i uznaniem gratulujemy Panu Premierowi osobistego sukcesu.

Prawo i Sprawiedliwość pod Pana Premiera Kierownictwem zawsze z zatroskaniem spoglądało na sprawy polskich przedsiębiorców. Propozycje opodatkowania sieci wielkopowierzchniowych podatkiem od przychodu, są zbieżne z naszymi postulatami. Jest to jedna z dróg, na ukrócenie nieuczciwych praktyk, stosowanych przez wielki kapitał, wobec polskich firm lokalnych, wobec polskiego Państwa.

Drugą taką drogą jest ściganie nieuczciwych praktyk z urzędu. Kongregacja Przemysłowo- Handlowa OIG każdego roku organizuje Kongresy Gospodarki Polskiej, podczas których analizujemy sytuację na rynku i proponujemy zmiany legislacyjne, wyrównujące naszą pozycję na rynku.

Szanowny Panie Premierze,

Ustawa naszego autorstwa, o tworzeniu i funkcjonowaniu wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, uchwalona przez Sejm RP w 2007 roku i zaskarżona przez politycznych lobbystów do TK, tylko na chwilę umożliwiła nam podjąć walkę o rynek lokalny. Kolejne 8 lat były dla naszego środowiska wielkim nieszczęściem, tragedią wielu rodzin. Lata rządów koalicji PO-PSL , obfitowały w bankructwa dziesiątek tysięcy naszych małych sklepów .

Czy mamy szansę na odbudowanie naszej pozycji na rynku?

Szanowny Panie Premierze,

wierzymy, że tak. Wierzymy w skuteczność PiS –u pod Pana Kierownictwem.

W imieniu Kongregacji-Przemysłowo Handlowej deklaruję gotowość współpracy, w zakresie rozwiązywania problemów małych i średnich firm.

Po 25 latach polskiej demokracji pragniemy wierzyć, że zostanie przeprowadzona zmiana paradygmatu gospodarczego, wyrównująca szanse rynkowe polskiego kapitału, wobec tzw. inwestora zagranicznego .

Szanowny Panie Premierze ,

Jeszcze raz gorąco , z całego serca, serdecznie gratuluję wygranej w wyborach 2015 , mając przekonanie, że „ Racja Polskich Przedsiębiorców-Polską Racją Stanu.”

 

Z wyrazami szacunku Prezes KPH OIG

dr inż. Jan Rakowski

 

Warszawa 26.10.2015

logo

KONGREGACJA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA Ogólnopolska Izba Gospodarcza
01-710 Warszawa, Włościańska 35a
tel. / fax (22) 663 63 06, kom. 607 299 557 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

KONTO: KredytBank S.A. IV/O Warszawa 47 1500 1777 1217 7006 9610 0000

godlo