Nasza ankieta

Co myślisz o handlu w niedzielę?

Czy jesteś przeciwko ograniczeniu handlu w niedziele? - 29.1%
Czy jesteś za ograniczeniem czasowym np. handel do godz 11.00 - 40%
Czy jesteś za zakazem handlu w niedziele? - 30.9%
The voting for this poll has ended on: 08 Lip 2013 - 20:14

Nasi partnerzy:

Kraśnicka Izba Gospodarcza

Krakowska Kongregacja Kupiecka

pchu

rydzewski

POLECAMY:

logo reklama1

bezpłatny katalog firm

Doroczna Gala Przemysłu Żywieniowego

banner

W dniu 19 marca 2015r, w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Kopernik odbyła się Doroczna Gala Przemysłu Żywieniowego, zorganizowana przez Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców. W uroczystej gali „Forum 100” uczestniczyli przedstawiciele świata polityki, nauki i biznesu. Wśród osób zaproszonych obecny był minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- Marek Sawicki oraz europoseł Czesław Siekierski.
W trakcie uroczystości Kapituła PFPŻ ZP przyznała wyróżnienia Pro Polonia Opulenta dla osób i instytucji, które miały największy pozytywny wpływ na przemysł żywnościowy w Polsce w roku 2014.

W kategorii - Złota Pro Polonia Opulenta wyróżnienie za działania na rzecz promocji i rozwoju polskiej gospodarki żywnościowej w kraju i na świecie otrzymał pan Janusz Piechociński, Wicepremier, Minister Gospodarki.

W kategorii - Pro Polonia Opulenta - świat nauki, wyróżnienie za działania na rzecz współpracy nauki z przemysłem żywnościowym otrzymał profesor dr hab. Andrzej Lenart.

W kategorii - Pro Polonia Opulenta - media wyróżnienie za merytoryczne i obiektywne informowanie o gospodarce żywnościowej otrzymała: pani Anna Wysoczańska.

W kategorii - Pro Polonia Opulenta - nauka wyróżnienie za 20-letnie działania na rzecz edukacji żywieniowej konsumentów otrzymała: Wszechnica Żywieniowa Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie.

Nagroda w kategorii firmy z otoczenia biznesu żywnościowego trafiła do spółki J.S. Hamilton Poland S.A.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym
Redakcja

logo

KONGREGACJA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA Ogólnopolska Izba Gospodarcza
01-710 Warszawa, Włościańska 35a
tel. / fax (22) 663 63 06, kom. 607 299 557 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

KONTO: KredytBank S.A. IV/O Warszawa 47 1500 1777 1217 7006 9610 0000

godlo